29 травня у режимі онлайн із здобувачами освіти проведено інструктажі з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул (зокрема з питань дій у випадку надзвичайних ситуацій, дій у разі оголошення “Повітряна тривога”, правил пожежної безпеки , електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, попередження травмування на обєктах залізничної інфраструктури, правила поводження на річках і водоймах)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/изображение_viber_2023-06-01_10-09-57-211-1200x578.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/изображение_viber_2023-05-31_09-29-12-774-1200x675.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/изображение_viber_2023-05-31_10-07-31-903-1200x900.jpg)