2 червня – Останній дзвоник!

Завершився навчальний рік. Це був непростий час для нас усіх. Воєнні дїї, складнощі та труднощі нашого часу перекинули свої тіні на наше шікільне життя. Об’єднавшись всі разом- здобувачі освіти, вчителі та батьки заради єдиної мети: забезпечення якісної освіти, з честю і гідністю тримали освітянський фронт. Висловлюю щиру вдячність вчителям, які прийняли на себе великі виклики навчати, допомагати кожному здобувачу освіти, за невтомний творчий пошук, терпіння , віру в здібності й таланти своїх учнів. Ваша відданість, натхнення та любов до дітей безмежна! Шановні батьки, дякую вам. Ви – невід’ємна частина успіху наших здобувачів освіти. Ваша постійна підтримка та віра у потенціал своїх дітей допомагає їм рости як особистостям. Від імені всієї шкільної спільноти, хочу побажати кожному з нас відпочинку та насолоди літом. Любі діти, нехай цей відпочинок буде повним незабутніх та цікавих моментів та вражень. І, звичайно ж, бажаю, всім здобувачам освіти успішного переходу на наступний ступінь навчання. Нехай ваші мрії втілюються, а навчання принесе вам задоволення та відкриє двері до нових можливостей!