17 листопада 2020 року в он-лайн режимі учень 10-го класу Костяк Дмитро взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, а учениця 7 класу Тимошено Анна – у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Яцик-300x198.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0020.jpg)
17 листопада 2020 року в он-лайн режимі учень 10-го класу Костяк Дмитро взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, а учениця 7 класу Тимошено Анна – у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика