Початок занять у школі

Учні 1-4 класів Валківщини підуть до школи 04.11.2020
       Учні 1-4 класів Валківщини підуть до школи. Усі інші школярі займатимуться дистанційно. Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів заступник голови райдержадміністрації Євген Жувак. «Враховуючи епідемічну ситуацію, яка склалась на Валківщині, рішення регіональної комісії ТЕБ та НС у Харківській області, з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції районна комісія КТЕб та НС прийняла рішення продовжити тривалість осінніх шкільних канікул по 03 листопада 2020 року включно, учням 1 – 4 класів дозволити відвідувати навчальні заклади з 4 листопада при умові дотримання відповідного температурного режиму у приміщеннях та всіх належних карантинних обмежень у школах району», зазначив він.