День Святого Миколая

100_0142

19 грудня в Сидоренківській школі відбулося свято з нагоди дня Святого Миколая. Душевними та трепетними були виступи  вихованців дитячого садочку “Барвінок” та школярів. На свято завітали  народний депутат України VІІІ скликання Біловол О.М., почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду “З добром для людей”, Почесний Громадянин Харківської області, депутат Харківської обласної ради Біловол Т.В.,  голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., помічник народного депутата Холодний О.М., начальник відділу освіти Валківської РДА  Алієва Р.Д., голова Сидоренківської сільської ради Дригайло С.Ф.   Приємним сюрпризом стали подарунки  та солодощі для дітей від народного депутата Біловола О.М. Щиро дякуємо за встановлені енергозберігаючі вікна, придбаний електронасос для топочної.