НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

Відповідно до програми навчального предмету “Захист України” 12.05.2021 розпочалися триденні навчально-польові збори учнів 11 класу. 13.05.2021 відповідно до плану розкладу НПЗ для проведення практичних занять з тактичної та домедичної підготовок були запрошені :

1. Янов В.М. – член координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації.
  2. Бадло А.С. та Недовіс О.О. – голова та заступник ГО “Юнацький корпус -Харків”
  3. Яцина О.Б. та Скрипник І.Д. – старший лейтенант та сержант роти патрульної служби поліції ГУНП в Харківській області.

Навчання розпочалися з шикування та відпрацювання елементів стройової підготовки.

Привітання почесних гостей.

Учні були поділені на дві групи для проведення практичних занять за темами:

1. Тактична підготовка
  2. Домедична підготовка.

Відпрацювання тактичних дій

smart

Відпрацювання навиків руху бойової пари в умовах імовірної роботи ворожого снайпера

Н

Домедична допомога . Навчилися застосовувати турнікет особисто собі та потерпілому, надавати першу домедичну допомогу при сильній кровотечі та втраті свідомості.

Підведення підсумків заняття