Зустріч “Подаруймо радість”

З метою формування світогляду учнів, виховання почуття гуманності, чуйності, розуміння життєвих проблем у 5 класі проходять години спілкування, уроки добра, милосердя, зустрічі із цікавими людьми.

У рамках проведення Стрітенських зустрічей діти відвідали ветерана педагогічної праці, учительку-пенсіонерку Маркевич В.В.

Теплою, цікавою і змістовною виявилась зустріч. Віра Володимирівна із задоволенням провела міні-урок “Подаруймо радість” з української мови, прочитала власні вірші, згадала своїх колишніх учнів-батьків, родичів п’ятикласників. Діти ж засипали її запитаннями, на які вона залюбки відповідала, подарували Вірі Володимирівні свої поробки, привітали зі святом, подякували за щирі слова.