До уваги батьків та інших законних представників учнів!

Інклюзивно-ресурсний центр – – це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.
Інклюзивно-ресурсний центр здійснює проведення комплексної психологопедагогічної оцінки розвитку дитини та забезпечує її системний кваліфікований супровід.
У Валківській територіальній громаді також працює Валківський інклюзивно-ресурсний центр, керівником якого є Посмітна Ірина Андріївна.

Інформацію про  діяльність Валківського інклюзивно-ресурсного центру можна знайти за посиланням