До Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

25 листопада 2020 року у школі з дотриманням правил протиепідемічної безпеки для учнів 8-10 класів був проведений виховний захід “Голодомор 1932-1933 років – національна трагедія українського народу”

Зворушлива розповідь педагога – організатора Марющенко К.П. про страшні сторінки трагічних подій 1932-1933 року схвилювала учнів.

Вчитель історії та правознавства Середа В.А. навів цікаві історичні факти про причини голодомору та статистику втрат українців внаслідок спланованого геноциду.

smart

Заступник директора школи з виховної роботи Корсун А.М. доповнив розповідь колег та навів приклади з і сторіїї власної родини, яка також переживала голодомор у с. Ясеневе Валківського району. Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам’ять про невинно загублені людські життя.

smart