ВЕСНЯНА ШЕВЧЕНКІАДА

14 березня з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти проведено мовно-літературний конкурс для учнів 5-11 класів імені Тараса Шевченка “ВЕСНЯНА ШЕВЧЕНКІАДА”. Учні декламували найвидатніші вірші Великого митця, а поважне журі (директор школи Новікова Д.В., педагог-організатор Марющенко К.П., учитель української мови та літератури Чешко О.М., бібліотекар Сидоренківської сільської бібліотеки Сойма Н.В., бібліотекар Очеретівської сільської бібліотеки Дригайло Т.П.) визначили переможця Побережну А, ученицю 10 класу, також не залишили байдужими виступи учениць 9 класу – Ергешова Е.,8 класу – Матяшенко А., 6 класу – Барбіна Д. та Пащенко Д.

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем’я люте,
В остатню, тяжкую минуту
За неї Господа моліть.