Активний вересень

16 вересня 2012 року учні нашої школи брали участь і здобули ІІ місце у районному конкурсі «Малюнок на асфальті» , присвяченого 69-й річниці визволення Валківщини  від німецько-фашистських загарбників.

4 вересня 2012 року у нашій школі відбувся святковий концерт з нагоди Дня учителя, а 5 вересня- день учнівського самоврядування, під час якого керівництво школою здійснювала учнівська рада. Цікаві уроки та конкурси для педагогів залишили приємні враження та спогади.

5 вересня учні нашої школи завітали до Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де учні місцевої школи вітали учителів з професійним святом. Спілкування з ровесниками  та їх педагогами справило приємне враження, учні залишились задоволеними поїздкою.

10 вересня футбольна команда  учнів  нашої школи (4-6 класи) здобула перемогу у районному турнірі з футболу серед шкіл району, перемігши в фіналі команду Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з рахунком 9:2.  Ура!!!