17 жовтня 2023 року провідний інспектор ВЗНС Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області Нечитайло Богдан Віталійович для здобувачів освіти 3 класу провів профілактичний захід (акцію) «Єдиний урок безпеки». Під час уроку учням було роз’яснено правила пожежної та техногенної безпеки у побуті, дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та лісах, безпечного поводження біля водойм, дій у разі оголошення сигналів: «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА», дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-17_09-25-31-209-1200x675.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-17_09-30-39-090.jpg)