До Дня української писемності та мови лідери учнівського самоврядування організували флеш-моб “Чому варто вивчати рідну мову”. Учні 3-11 класів згуртувалися над колективним обговоренням необхідності вивчення та використання рідної мови.
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211109_152313-1200x2000.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211109_152338-1200x1692.jpg)
До Дня української писемності та мови лідери учнівського самоврядування організували флеш-моб “Чому варто вивчати рідну мову”. Учні 3-11 класів згуртувалися над колективним обговоренням необхідності вивчення та використання рідної мови.