11 березня у Валківській міській раді, в присутності старост та керівництва всіх структурних підрозділів, були вручені сертифікати на отримання грошових винагород переможцям конкурсів в рамках місяця Франції, що проходив у закладах освіти громади у лютому. Сертифікати талановитим дітям вручав особисто міський голова Валерій Скрипніченко. Щиро вітаємо ученицю 11 класу Барбіну Дарину, яка посіла ІІІ місце в категорії малюнків “Франція очима дітей”! Молодець! Так тримати!
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_18-35-31-896.jpg)