17 грудня 2021 року учні 9 та 11 класів взяли участь у мотиваційному інтерактивному онлайн-уроці з профорієнтації “Твоя суперпрофесія”. Учні познайомилися з цікавими новими професіями, послухали розповіді фахівців у справах менеджменту, маркетингу, новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та телебачення. Головна думка, сформована учнями в результаті обговорення уроку: кожен – творець своєї долі, а професія у ній – запорука правильного життєвого вибору, добробуту і щасливого майбутнього.
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211217_130943-1200x1173.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211217_121736-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211217_120807-1200x877.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211217_122038-1200x1013.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211217_123925-1200x1260.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211217_124055-1200x974.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211217_125453-1200x1057.jpg)