18 січня 2021 року у школі відбулась педагогічна рада, темою якої була організація дистанційного навчання в період карантину
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_20210118_145638-1200x900.jpg)
З доповіддю виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Данильченко Н.О., яка довела до присутніх колег вимоги щодо організації дистанційного навчання і поділилася власними напрацюваннями з використанням платформи
Meet – Google
Доповідь доповнила вчитель біології Ляскало О.Л., яка поділилася досвідом використання платформи Google Classroom та в он-лайн режимі провела міні-урок з учнями 11 класу
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_20210118_145756-1-1200x900.jpg)
До процесу обговорення та обміну думками долучились директор школи Д.В.Новікова та присутні колеги
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_20210118_150109-2-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_20210118_150102-1200x900.jpg)