31 травня 2024 року для випускників 2023/2024 навчального року пролунав останній дзвінок.
Дорогі одинадцятикласники!
Колись веселий дзвоник вас зустрічав на порозі в 1 клас, а сьогодні він пролунав на знак прощання зі школою. Прощальні хвилини завжди наповнені яскравими спогадами і щемливим сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне.
Бажаємо, щоб кожен із вас знайшов свою дорогу в житті під мирним небом. Зі святом!
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-1200x658.png)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/2-1200x638.png)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/3-1200x609.png)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/4-1200x650.png)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/5-1200x659.png)