9 вересня 2021 року у школі розпочато проведення Олімпійського тижня. Перший Олімпійський урок проведено у спортивній залі за участі учнів 1-4 класів, їх класних керівників та директора школи Новікової Д.В. Вчитель фізичної культури Слив’як І.І. так організував проведення уроку, що всі брали участь у спортивних змаганнях і залишилися задоволеними. Захід пройшов на високому організаційно-методичному рівні. Миттєвості уроку на світлинах…
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/1631372155425.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/1631372155238.jpg)