08 березня 2024 року в 7 класі проведена класна година у формі диспуту “Про силу жінок” з використанням матеріалів інтернет-ресурсів https://osvitoria.media/experience/sama-sobi-tsil-vchytelskyj-konstruktor-pro-sylu-zhinok/
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-08_14-29-12-049.png)
08 березня 2024 року в 7 класі проведена класна година у формі диспуту “Про силу жінок” з використанням матеріалів інтернет-ресурсів https://osvitoria.media/experience/sama-sobi-tsil-vchytelskyj-konstruktor-pro-sylu-zhinok/