Щорічно 16 листопада відзначають Міжнародний день толерантності. Його запровадили у зв’язку з ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів толерантності, в основу якої заклали положення, проголошені в Загальній декларації прав людини. В цей день говорять про важливість визнання основоположних прав і свобод людини, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та найрізноманітніших форм самовираження.
З цієї нагоди для учнів 1-11 класів проведені тематичні виховні години, конкурси малюнків, різні ігри та вікторини
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_11-06-02-799-1200x674.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_12-11-12-839-1200x675.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_11-06-48-432.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_13-18-27-879-1200x750.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-17_11-54-34-246-1200x675.jpg)