21 вересня 2023 року учні закладу долучилися до відзначення Міжнародного дня миру.
Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі, про важливість миру як найціннішого дару. Мир не тільки забезпечує безпеку та стабільність. Він є основною для стабільного розвитку, забезпечення соціальної справедливості та збереження навколишнього середовища і має вирішальне значення для гармонійного співіснування всього людства.
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/изображение_viber_2023-09-21_15-27-06-856-1200x1200.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/изображение_viber_2023-09-21_15-27-53-917-1.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/изображение_viber_2023-09-21_15-29-28-149-1200x646.jpg)