19 березня 2021 року у 11 класі відбулась конференція учасників освітнього процесу за участі учнів, батьків, вчителів та адміністрації школи. Були обговорені наступні питання:
- Результати моніторингових досліджень щодо якості знань з основних предметів, винесених на ЗНО (українська мова та література, математика, історія, біологія) за результатами тестових контрольних робіт в режимі ЗНО.
- Стратегія підготовки з кожного навчального предмета до зовнішнього незалежного оцінювання (з досвіду роботи вчителів Данильченко Н.О, Корсуна А.М., Середи В.А., Ляскало О.Л.).
- Організоване завершення навчального року (свята – останнього дзвоника та випускного вечора).
- Різне.
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210319_144422-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210319_144436-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210319_144508-1200x900.jpg)