На виконання розпорядження Валківського міського голови від 23 квітня 2021 року № 193 щодо проведення факультативних занять з вивчення правил поведінки на воді та правилам надання домедичної допомоги потерпілим, у школі протягом квітня-травня 2021 року виконано наступне:
- Поновлено тематичні куточки з інформацією про заходи безпеки на воді та правила надання домедичної допомоги постраждалим.
- 12.05.2021 року у 1-11 класах проведені бесіди з учнями щодо безпеки на воді та повторені правила рятування утопаючих та надання їм домедичної допомоги .
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-acc4885ef1ed328bc7612c7e7bcad82e-V.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191120_090733.jpg)