19 листопада 2021 року 0 9 год.12 хв. відбулась евакуація учнівського, педагогічного та колективу працівників школи за сигналом пожежної небезпеки – “Пожежа у шкільній світлиці”. Завдяки злагодженості дій усіх учасників евакуація відбулась відповідно до правил евакуації та термінів. Своєчасно було евакуйовано учня 3 класу Марющенка Павла, який був спеціально залишений у класній кімнаті для перевірки дій особи, яка відповідає за відсутність дітей у класних кімнатах після евакуації.
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-fd9afe3bdaa38a2bee7c2348463b7abc-V-1200x898.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-043cf2b13c7bbec40ff149fed17c5f66-V-1200x898.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-8779a4db45b909ab2c789380e3b3e5c5-V-1200x898.jpg)