6 грудня 2021 року до Дня Збройних сил України у 6-му та 11-му класах відбувся захід військово-патріотичного спрямування “Служу народу України!”. Учні випускного 11 класу поділилися з молодшими товаришами своїми знаннями і уміннями з розбору та складання автомата Калашнікова, продемонстрували стройові прийоми та позмагалися з 6-класниками у вмінні влучно кидати дротик у мішень.Також в рамках проведення акції “16 днів без насильства” учні взяли участь у флеш-мобі “Стоп насильству!”
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_132538-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_133259-1200x1395.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_133515-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_133654-1200x1005.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-05-c046e22a0584f0122fe1e2604d1bb57b30fc13a79b80e571416f12e2644dd8d1_bfd43c342769e695-1200x898.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-05-3aa36c6177a6472e2c19767db602bdaa29b4329faf1c4219a8eb121d882ac942_bf53f54d054a6a28-1200x898.jpg)