3 грудня 2020 року у школі до Дня Збройних Сил України було проведено військово-спортивне свято за участі учнів 10 та 11 класів – вихованців гуртка “Сокіл – Джура”. Учні продемонстрували високий рівень стройової підготовки, практичних навичок при розбиранні та складанні автомата АКМ, хорошу фізичну підготовку, злагодженість колективних дій у різних конкурсах. Захід засвідчив високий рівень організації військово-патріотичного виховання у школі під керівництвом вчителя Слив’яка І.І.
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201203_132254-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201203_132310-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201203_133311-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201203_134736-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201203_140005-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-c545fcd13357c865bd3e392568b78cab-V-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-9a604bed34e5b69f3b9dbfb87651af6b-V-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-40b7c33755f53978d86faff1217b731e-V-1200x900.jpg)
У напруженій боротьбі перемогу здобули учні 11 класу!