22 листопада 2021 року учні 6-11 класів стали учасниками виховного заходу “Герої в пам’яті живуть довічно”. Відеокадри трагічних подій Євромайдану 2013/2014 років не залишили байдужими учнів та вчителів нашої школи. Віра у справедливість, гідність, свободу – рушійна сила українського народу на шляху до європейської спільноти. А хвилина мовчання – символ жалю та пам’яті про всіх українців, що загинули, захищаючи Україну…
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211122_141608-1200x389.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211122_141550-1200x900.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211122_142014-1200x816.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211122_144745-1200x767.jpg)
![](https://sydorenkove-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211122_144908-1200x693.jpg)