До уваги батьків та учнів основної школи

Триває громадське обговорення проекту типового навчального плану для 10-11 класів. Зміни мають стати чинними з 2018 року. Проект документа передбачає зміну підходів до формування переліку предметів в 10-11 класах і є першим кроком до формування профільної школи.

Проект типового навчального плану для 10-11 класів, який виставлено на громадське обговорення, має набути чинності в 2018-2019 навчальному році – це перший крок до змін в межах масштабнішої реформи «Нова українська школа».

У проекті типового навчального плану для учнів 10-11 класів запропоновано суттєво іншу систему створення навчального плану для школи.
Новація №1 – скорочення кількості обов’язкових предметів (інваріантної складової) – з 22 до 9.

Новація №2 – старша школа має стати профільною. Пропонується позбутися такого явища як
«універсальний профіль».

Новація №3 – можливість для шкіл створювати власні «спецкурси» для поглиблення профільного навчання.

Новація №4 – з’являються інтегровані предмети «Література», «Історія», «Людина і суспільство», «Математика».

Більш детально ви можете ознайомитися з проектом за цим посиланням