Випускний вечір

22 червня подвір’я школи ополонили різнобарв’я квітів, святкове вбрання, добрі і щирі посмішки. Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Олександрівна Данильченко зачитала наказ про випуск учнів із школи та разом з директором школи, Новіковою Діною Володимирівною, вручили атестати про повну загальну середню освіту. До вітань директора приєднались батьки, родичі, друзі. Зворушливі і щирі вітання прозвучали від почесних гостей вечора, першого заступника голови Валківської районної державної адміністрації Харківської області, Осадчої Наталії Миколаївни, голови Сидоренківської сільської ради, Дригайла Сергія Федоровича та голови Сидоренеківської ветеранської організації, Звєрєвої Людмили Іванівни.