Екскурсія у Валківський відділ поліції

27 березня учні 9 класу здійснили екскурсію у Валківський відділ поліції. Начальник сектору кадрового забезпечення районного відділу поліції, Олександр Криворучко, ознайомив школярів із структурою поліцейського відділу, перспективними посадами в районі – слідчий, дільничний інспектор, поліцейський з логістики, патрульний поліцейський. Розповів про умови праці за даними професіями, можливості здобуття відповідної освіти.

Учні дізнались про спеціально обладнані поліцейські машини, зокрема автомобіль конвойної служби, штрафний майданчик з транспортними засобами, що потрапили в ДТП чи здійснили інші правопорушення.

Екскурсія видалась цікавою, змістовною та мала виховний характер. Молоді наголосили, що успіх чекає тільки тих, хто готовий докласти достатньо зусиль, щоб стати справжнім професіоналом.