День працівника поважного віку

12 листопада відбулося традиційне свято «День працівника поважного віку». Близько 100 ветеранів праці завітали до школи щоб поспілкуватися, згадати події минулих молодих років, поділитися радістю зустрічі з колегами по роботі та односельцями. Приємною подією для всіх стало те, що привітати ветеранів сидоренківської громади приїхала делегація на чолі з депутатом обласної ради Пієвим С.М.  разом з консультантом-помічником Іванською Н.І., головою валківської районної ветеранської організації Клочко В.Я. та її помічником Цибулько О.Я. Шанованих односельців та гостей вітали Сидоренківський сільський голова Дригайло С.Ф., директор школи Новікова Д.В.,голова місцевої ветеранської організації Звєрєва Л.І.