11 листопада у школі відбулася педагогічна рада з таких питань:

1) Про роботу педагогічного колективу з формування в навчально-виховному процесі моделі компетентного випускника.

2)  Про роботу педагогічного колективу школи щодо соціального захисту дітей.

3) Про виконання рішення попередньої педагогічної ради.

Вдосконалюй себе

Запиши формулу “Три люблю” до свого записника. Тепер вона твоя.
Читай цю формулу завжди, коли аналізуєш своє самовдосконалення та проектуєш подальший розвиток особистості, і ти все глибше будеш розуміти і сприймати її.
Ось бачиш, вона підказує тобі шлях до себе кращого.
Пам’ятай, людина без мети і волі – перекотиполе. Яким ти хочеш бути? Визначився? Іди до своєї мети стежинами любові до себе, любові до людей, любові до природи.
За будь-яких досягнень прагни більшого.
Нехай тебе не засмучують невдачі. Головне – зробити правильні висновки і йти вперед.
Звітуй перед собою, як тобі вдається дотримуватися формули “Три люблю” в поведінці, вчинках, пізнанні себе та розвитку своєї особистості.
Намагайся робити все розумно, доцільно. Цим ти творитимеш себе як найдорожчий витвір мистецтва.
Будь цілеспрямованим та наполегливим у досягненні своєї мети.
Не байдикуй і не відкладай справи на завтра. Втрачений час ніколи не повернеш.
Твій життєвий успіх – у твоїх руках, саме ти – творець своєї долі.
Будь діяльним та щасливим сьогодні і завжди.