Учні школи відвідали новорічну виставу

28 грудня, відбулася вистава новорічної казки «Чарівне веретено», що пройшла у РНД «Іскра».
Святкову виставу відвідали голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та голова районної ради Віталій Оноша, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталія Трусова.
Гостями свята стало більше 500 обдарованих дітей району. Школярі з великим задоволенням дивилися новорічну виставу. З самого початку вистави вони поринули в калейдоскоп пригод та перевтілень та отримати незабутні враження.
По справжньому святковий настрій, чарівну атмосферу та незабутні хвилини радості маленьким і дорослим глядачам подарували учасники театру-студії «DIOS» (керівник Руслана Цибулько), які яскраво представили образи своїх персонажів.
У холі РНД «Іскра» діти мали змогу скуштувати солодощі, зробити фото на санях разом з Дідом Морозом та Снігуронькою, а також з іншими казковими персонажами у спеціально відведеній фотозоні. Крім того, всі діти отримали солодкі подарунки від районної державної адміністрації.