Історія навчального закладу

Школо! Ти вірне коло друзів,
Яким – завжди пасує слово «честь»,
Ти – перший ступінь всіх серйозних вузів,
В тобі – знання, духовність, розум, честь.

В 1928 році в с. Сидоренкове була побудована середня школа. Ії директором був СОБЄЛЬНІК Василь Омелянович. Під час війни (1943 р.) школа частково згоріла. В післявоєнний період до 1975 року школа функціонувала як восьмирічна і розташована була в декількох приміщеннях. Нова школа була збудована у 1975 році і реорганізована в середню. ЇЇ першим директором була НАБОКА Роза Павлівна (до вересня 1977 р.). Далі керівництво здійснювали:

1977-81 р.р – Непійко А.І.

1981-85 р.р – Мозуль І.І.

З 1985 року і по сьогодні школою керує «Учитель-методист», що має вищу категорію, учитель хімії, НОВІКОВА Діна Володимирівна.

Заступник директора школи:

–    з навчально-виховної роботи –

Данильченко Н.О

Сьогодні в школі навчається 80 учнів і працює 20 учителів, з них 7 спеціалістів вищої категорії, 2 спеціалісти першої категорії, 2 спеціалісти  другої та 9 спеціалістів. 2 вчителя мають звання «Учитель-методист», 3 вчителя мають звання «Старший учитель», 2 учителі нагороджені значком «Відмінник народної освіти УРСР».

В  школі  працюють  ветерани праці

Новікова Д.В., Борисенко О.А.

З 1975 року випущено 660 учнів.

В період з 1993 по 2010 рік  золоті медалі одержали 18 учнів, срібні медалі  – 9 учнів.

До послуг учнів добре обладнані кабінети з:

• української мови та літератури
  • фізики
  • хімії
  • біології
  • світової літератури

Крім того є шкільні майстерні, спортзал і їдальня.

Нагороди

Гордістю  школи стали зала Бойової Слави , етнографічна кімната «Світлиця»,  Музей історії школи.

Світлиця

Діючі гуртки:

• «Юні музеєзнавці»(Чешко О.М.)
  •  Спортивні секції  (Слив’як І.І.)
  • «Різьба по дереву»

(Борисенко О.А.)