про Сидоренківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів
Валківської районної ради Харківської області

Рік заснування

Рішення Сидоренківської сільської Ради народних депутатів про заснування школи в селі Сидоренкове не збереглось (довідка виконавчого комітету Сидоренківської сільської ради від 16.10.1995 р. № 126). Приміщення теперішньої Сидоренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області відкрито в серпні 1975 року.
Директор школи

Новікова Діна Володимирівна, освіта вища, за фахом вчитель хімії та біології, має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель-методист, відмінник освіти України.
Заклад очолює з 1985 року.
Контингент учнів
У закладі в 2018/2019 навчальному році навчається 93 учні, з них: учнів 1-4-х класів – 41 особа, 5-9-х класів –42 особи, 10-11 класів – 10 осіб.
Випускників 9 класу – 12 учнів.
Випускників 11 класу – 6 учнів.
Мова навчання Українська.
Профільне навчання Навчально-виховний процес у старшій школі здійснюється за універсальним профілем.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 18 педагогів (1 сумісник), з них, 17 мають вищу освіту.
Вищу кваліфікаційну категорію – 10 вчителів,
І кваліфікаційну категорію – 1 вчитель,
ІІ кваліфікаційну категорію – 1 вчитель, категорію «спеціаліст» – 6.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням охоплено 41 учнів 1-4 класів (100%), 5 учнів пільгового контингенту.
За рахунок батьківської плати харчується 43 учні.
Творчий потенціал
Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування особистості учня на основі якісної освіти, розвитку його творчих можливостей, самовдосконалення через підвищення рівня компетентності педагогів в умовах упровадження нових Державних стандартів загальної середньої освіти» та виховною «Створення оптимальних умов для творчого розвитку особистості учня та вчителя шляхом запровадження сучасних особистісно-орієнтованих виховних технологій».
За період 2017/2018 навчального року
(І семестр):
І.І. Слив’як – призер районного конкурсу «Учитель року 2017»
Команда, у складі Кузьменка І.М., Слив’яка І.І. та Зехова О.В., – переможці районних змагань з боулінгу та учасники обласного турніру.
Команда працівників школи – учасники учительського туризму.
Призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стали учні Д.В.Новікової, І.М.Кузьменка, Н.Г.Кузьменко, Н.О.Данильченко та О.А.Борисенка.
Підготували призера ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2017/2018 н.р. В.А.Середа, О.М.Чешко
Гурткова робота У школі працюють гуртки – Теніс (БДЮТ), «Рукоділля»(БДЮТ), «Історичне краєзнавство» (ЦТКЕУМ).
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 27 учнів та 6 працівників школи. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 17 навчальних кабінетів,спортивна зала, бібліотека, їдальня. НКК ( 5 ПК); 2 ПК та 1 ноутбук (використовується в управлінській діяльності) та підключені до мережі Інтернет.
Мультимедійне (інтерактивне) обладнання, меблі для кабінету хімії, 2 телевізори, встановлено 6 енергозберігаючих вікон, прибдано макет масогабаритний автомата Калашникова АКМС «ММГ АКМС». Тематичні стенди, тенісний стіл
Бібліотечний фонд налічує – 9261 примірник художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців За І семестр 2017/2018 навчального року учні мали такі досягнення:
– Чепелєв Валентин, учень11 класу – призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.
– Марющенко Назар, учень 9 класу – призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови, призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2017/2018 н.р.
– Федоренко Дмитро, учень 9 класу – переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики.
– Микитенко Ірина, учениця 9 класу – учасниця команди районного фестивалю «Лідер року».
– Бондар Анастасія, учениця 8 класу – призер Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Г.Шевченка, учасниця команди районного фестивалю «Лідер року».
– Ляскало Богдан, учень 8 класу – переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.
– Римар Богдан, учень 8 класу – призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.
– Ергешова Ельвіра, учениця 8 класу – учасниця команди районного фестивалю «Лідер року».
– Зехова Юлія, учениця 8 класу – учасниця команди районного фестивалю «Лідер року».
– Дяденчук Єлизавета, учениця 8 класу – учасниця команди районного фестивалю «Лідер року».
– Бехова Вікторія, учениця 8 класу – учасниця команди районного фестивалю «Лідер року».
– Скрипник Олександр, учень 8 класу – учасник команди районного фестивалю «Лідер року».
– Костяк Дмитро, учень 7 класу – призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії
– Стрельцова Анастасія, учениця 5 класу – учасниця Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».
– Барбіна Дарина, учениця 5 класу – учасниця Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».
Досягнення команд школи:
– переможці районного фестивалю “Лідер року”.
– переможці змагань з настільного тенісу «Спорт для всіх»
– призери районних змагань з футболу на приз клубу “Шкіряний м’яч”.
– призери спартакіади допризовної молоді «Під Покровом Божої Матері»
У районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч»:
– учні 2004 року народження – І місце;
– учні 2005 року народження – ІІ місце;